מערכת CRM לסוכני נדל"ן וחברות

משווקי נכסים, מנהלי פרויקטים ומנהלי קבוצות רכישה, הגיע הזמן שתתקדמו! נהלו תחת מקום אחד את האינטראקציות עם הקונים שלכם- בירורים על הנכסים, ניהול רישומי נכסים, קביעת ביקורים באתר בצורה נוחה וחיזוק הקשרים עימם באמצעות אימיילים וקמפיינים ב-SMS.

מערכת crm

תנתחו את המספרים
ותגדילו רווחיות

מתוצאות הקמפיינים עד ניתוח המכירות תישארו
מחוברים ביום יום לנתונים הכי חשובים בעסק.

תקלו על הלקוחות שלכם
תגדילו מכירות.

קבלת פנייה חדשה, הצעת מחיר מותאמת, חתימה אלקטרונית ותשלום באשראי. הכל מרוכז ואתם בשליטה מלאה.

תתקדמו לאוטומציות
ותחסכו זמן

מתהליכים פניים ארגונים ועד בניית משפכי שיווק שלמים, מעולם לא היה פשוט יותר לייעל את העסק.

תשתמשו בווטסאפ
ותגיעו ליותר לקוחות

הלקוחות שלכם הפסיקו לענות לטלפונים,
תתאימו את עצמכם ותתקדמו אליהם.

תפשטו תהליכים ותקבלו
החלטות טובות יותר.

מניהול סדר עדיפויות בניהול משימות ועד תהליך מכירה
אתם רוצים לעשות לעצמכם ולעובדים סדר בקבלת החלטות.

יותר מכירות

יותר זמן

יותר רווח

יותר לקוחות

יותר פשוט

מערכת erp

תנו לקונים שלכם להרגיש שאתם יודעים בדיוק מה הם צריכים

נהלו את הקשרים מול הקונים שלכם כשאתם יודעים בדיוק את הפרטים הרלוונטים, המידע אודות הנכס אותו הם מחפשים, כמה הם מוכנים להשקיע, מה מהווה מבחינתם קו אדום ומה ההעדפות שלהם. מערכת ה-CRM תתעד ותשתף את המידע הנ”ל בין כל סוכני הנדל”ן, בצורה כזו שתאפשר להם לראות את המידע בכל זמן ובכל מקום על מנת שישארו מעודכנים ויוכלו להמשיך את השיחה עם הקונים בדיוק היכן שפסקה.

כל המערכות שלך מתחברות במהירות ובקלות למערכת אחת.

עושים סדר בעסק, מתוכנת הנהלת החשבונות, דרך קליטת הלידים מכל האפיקים ועד למרכזייה הטלפונית, לשלוט על הכל ממסך אחד.

נהלו עסקאות דרך הענן

עזבו אתכם מטבלאות מסורבלות, הדור הבא של ניהול הפרויקטים מנוהל דרך הענן! 

נהלו עסקאות ופרויקטי נדל”ן עם תקציבים גדולים בקלות ויעילות דרך הענן, כך שכל עדכון פרטים לגבי רווחים, הוצאות שוטפות, לקוחות ונכסים, יתעדכנו באופן אוטומטי על מנת שתוכלו לראות הכל בזמן אמת!

מערכת erp

שיפור תהליכי מכירה ורכישת נכסים באמצעות אוטומציות.

בנו תהליכי עבודה אוטומטיים שיקלו עליכם לחזק את הקשר עם מתעניינים לכל אורך משפך המכירה, מרגע כניסתם למערכת, הפקת הצעת מחיר ועד סגירת העסקה מולם, כך תגדילו את התפוקה של הפרויקט ותוודאו שכל מתעניין בנכס יהפוך ללקוח!

✔️תזכורות אוטומטיות לפגישות

✔️הפקת הצעות מחיר

✔️ מעקב אחר לידים

השתמשו בלוחות בקרה חכמים לניתוח ביצועי הפרויקט.

צרו תרשימים ודוחות מותאמים אישית באמצעות לוחות הבקרה, שיאפשרו לכם לקבל תובנות מעמיקות יותר לגבי הפרויקטים אותם אתם מנהלים. תוכלו לראות את פרודוקטיביות הסוכנים ולהשוות את תפוקת עבודתם לחודש/שבוע שעבר. בנוסף, תוכלו להבין איפה עליכם לשים דגש על מנת לשפר את תהליך המכירה של הנכסים שברשותכם.

אנשים מדברים וזה מתפשט מהר

4.9

מוזמנים לשמוע גם מה יש לשאר להגיד עלינו

מדוע מערכת CRM חיונית עבור מתווכים ועסקי נדל"ן?

ראשית, מערכת ה-CRM אוספת ומרכזת מידע מערוצים שונים, כגון דפי נחיתה, מיילים, שיחות ומדיה חברתית, במאגר הנתונים המרכזי של Scalla ומאפשרת גישה נוחה אליהם.

אבל זה לא מסתכם רק בריכוז מידע!

 

  • ניהול לידים חכם: הסוכנים והמתווכים יוכלו לזהות את הלידים החשובים ביותר ולתעדף אותם כך שיסגרו עסקאות בצורה יעילה יותר.
  • עסקאות מאובטחות: סוכנים יוכלו להעלות חוזים ולנהל עסקאות כספיות ללא חשש, המערכת מאחסנת את כל המסמכים החיוניים, העלונים והמידע שקשור לעסקה, בצורה מאובטח דרך הענן!
  • קמפיינים שיווקיים בהתאמה אישית: עסקי נדל”ן יכולים לערוך קמפיינים עוצמתיים בדוא”ל ומדיה חברתית בעזרת הכלים השונים שמערכת הCRM מציעה, ובכך למקד את קהל היעד שלהם לאיכותי ביותר.
  • נגישות למידע 24/7: לסוכנים יש גישה למידע על לקוחותיהם ממש בקצות אצבעותיהם. הם יוכלו לענות לפניות ולתת שירות בכל עת ובכל מקום באמצעות אפליקציה ייעודית!
  • אינטגרציות למערכות מתקדמות: התחברו לתוכנות העסקיות המתאימות לכם, כאלה שיאפשרו לכם להעביר נתונים בצורה מהירה ואפילו יאפשרו שיתוף פעולה מסונכרן בין סוכני השטח.

שאלות ותשובות

כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמתחילים.

חברת הנדל”ן תוכל לנהל את הלידים והמשקיעים בקלות באמצעות המערכת, לקבוע פגישות, לנהל משימות ותזכורות, ניהול יומן וחיבור ליומן של החברה בGMAIL  או אאוטלוק. כמו כן תוכל לנהל את הנכסים, לבצע שיווק מהיר באמצעות וואטסאפ, לבנות מערכות שיווק והכול ממערכת אחת חכמה.

המשקיעים החדשים המגיעים דרך האינטרנט או באמצעות קמפיינים שונים שבהם אתם מגייסים לקוחות ומשקיעים, מגיעים בסופו של דבר אל מקום אחד והוא החשבון שלכם במערכת. בעמוד ניהול הלידים במערכת תוכלו לראות מהיכן הגיעו, מתי השאירו פרטים, באיזה נכס הם מתעניינים, האם חזרתם אליהם או לא, היכן אתם עומדים עם הלקוחות הללו ועוד.

מערכת CRM כמו סקאלה כוללת מערכת תפוצה עם אפשרות לדיוור במייל או בSMS ללקוחות ולשלוח להם עדכונים לגבי נכסים חדשים. ניתן גם לחבר את המערכת לוואטסאפ העסקי שלכם ולשלוח עדכונים דרך הוואטסאפ.

פתחו עכשיו משתמש בחינם.

14 יום ניסיון חינם | לא צריך להשאיר כרטיס אשראי